Gdzie obstawiać mecze i jak grać u bukmachera?

Obstawianie meczy online nigdy nie powinno odbywać się pod wpływem emocji. Poprzedzone dokładną analizą typowanie wyników potrafi być o wiele bardziej skuteczne. Dzięki temu każdy, kto obstawia, mniej ryzykuje, jeśli chodzi o utratę środków finansowych. Nie ma nic gorszego niż pochopne decyzje w trakcie obstawiania, w wyniku którego tracimy środki na koncie. Istnieją także pewne błędy osób początkujących, których nie warto popełniać. Przeczytaj więcej informacji na temat tego, jak grać, aby wygrać u bukmachera.

Gdzie obstawiać mecze – u jakich bukmacherów?

Wymienić można zakłady bukmacherskie, które otrzymały zgodę na prowadzenie na terenie naszego kraju w pełni legalnych zakładów sportowych. Są to:

 • Fortuna,
 • BETFAN,
 • Fuksiarz.pl,
 • Betcris,
 • Noblebet,
 • eWinner,
 • STS,
 • PZBUK,
 • ETOTO,
 • Betclic,
 • TOTALbet,
 • Superbet,
 • LVBET,
 • forBET,
 • Totolotek, a także
 • BETX.

We wszystkich wymienionych wyżej firmach obstawianie meczy jest możliwe online, a do niektórych bukmacherów można również udać się stacjonarnie. Warto przejrzeć regulaminy wszystkich firm bukmacherskich po to, aby założyć konto na najbardziej odpowiadających nam warunkach. Strony do obstawiania meczy zawierają także informacje dotyczące bonusów.

Bardzo często ze szczególnie atrakcyjnych promocji mogą skorzystać nowi klienci. Czytając opinie na temat różnych polskich bukmacherów, można zdecydować, który jest najlepszy. Ważne jest również to, jak szeroką ofertę ma dany bukmacher, a także czy oferuje wysokie kursy.

Jak obstawiać żeby wygrać?

Lepiej jest uczyć się na błędach innych ludzi niż na swoich. W związku z tym warto zapoznać się z często popełnianymi przez, zwłaszcza początkujących graczy, błędami, aby wiedzieć, jak obstawiać mecze skutecznie.

Typowanie meczy przede wszystkim powinno być oparte o wnikliwą analizę. Im więcej wiedzy w zasięgu gracza, tym lepiej. Nie warto także porównywać poprzedniego sezonu do obecnego. Na przykład w piłce nożnej pomiędzy sezonami zachodzi sporo znaczących zmian, które mają wpływ na formę drużyn.

mecz widok z trybun obstawianie wynikuObstawianie meczy online na początku sezonu za duże stawki nie ma większego sensu. Nie wiadomo bowiem, w jakiej formie znajdują się aktualnie drużyny. Warto również brać pod uwagę statystyki lig, turniejów, a także konkretnych drużyn.

Jeżeli obstawiamy w tym samym czasie kilka zakładów, nie warto umieszczać na nich tego samego zdarzenia. W sytuacji, gdy źle wytypujemy to zdarzenie, wszystkie zakłady okażą się bowiem przegrane.

Typowanie meczy jest zatem zajęciem, które poza odrobiną szczęścia wymaga sporych umiejętności analitycznych. Strony do obstawiania meczy kuszą graczy kursami. Wysokość kursów nie powinna mieć jednak znaczącego wpływu na to, którą drużynę typujemy. Gdy obstawiamy mecze, nie zawsze drużyna, na którą jest mniejszy kurs, jest realnym faworytem. Poza wszystkimi wymienionymi wskazówkami warto dodać, że emocje nie są zwykle dobrym doradcą. Każdą decyzję, obstawiając zakłady bukmacherskie, warto przemyśleć wnikliwą analizą.

Czy możliwe jest obstawianie meczy za darmo?

Obstawianie meczy za darmo jest możliwe. Wielu polskich licencjonowanych bukmacherów oferuje freebety bez depozytu. Polega to na tym, że gracze, po rejestracji konta, otrzymują bonusowe środki. Nie muszą zatem wpłacać depozytu. Jedyne co jest wymagane to obrócenie freebetu. dla przykładu otrzymując kwotę 20 złotych w ramach frebeetu trzeba postawić za tę stawkę trzy razy kupon z kursem minimum 2.0.

Obstawianie meczy za darmo jest również możliwe w przypadku innych bonusów. Dla przykładu, gdy obstawiamy mecze za wpłacony depozyt do wysokości 100 zł, drugie sto złotych możemy otrzymać na środki bonusowe. Zasady i regulaminy promocji zależą jednak od konkretnych firm bukmacherskich.

Jak obstawiać mecze i grać u bukmachera? Podsumowanie

Podsumowując odpowiedź na pytanie „jak grać u bukmachera?” nie jest jednoznaczna. Z całą pewnością nie warto podejmować decyzji o postawieniu kuponu pod wpływem intensywnych emocji. Decydując o tym, gdzie obstawiamy mecze, powinniśmy brać pod uwagę ofertę.

Obstawianie meczy za darmo może być początkiem przygody z zakładami bukmacherskimi. Korzystając z freebetów, a także bonusów dla nowych graczy, można przekonać się, jak wygląda gra u bukmachera. Decyzja dotycząca tego, gdzie obstawiać mecze, może być uzależniona również od tego, jakimi promocjami dysponują konkretne firmy. Typowanie meczy, wbrew pozorom może być sposobem na dorobienie do domowego budżetu.

Nieprzypadkowo ogromna liczba osób na całym świecie spędza sporo czasu przy zakładach bukmacherskich. Warto zapoznać się z ofertą wszystkich licencjonowanych firm w Polsce, a następnie podjąć decyzję o tym, gdzie zagrać.

Foto Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Pol